Müşteri Hizmetleri

Sleipner Yarı Paslanmaz ÇelikSLEİPNER ÇELİK

           Sleipner uddeholm tarafından üretilen bu çelik, piyasaya sürülmesi ile bazı dengeleri değiştirmiş ve bir kısım çeliği tahtından etmiştir.Sleipner bir takım çeliğidir.Paslanma direnci çok yüksektir.Onu efsane yapan özelliği tokluğu ve çok yüksek sertliğidir. Namlu dayanımı iyi seviyededir. Ağız açımı zor bir çeliktir.Üst düzey keskinliğe sahip olan sleipner bu alanda çok iddialı bir çeliktir. Ustasının elinde,kapasitesinin üzerinde performans sergilemektedir. Sleipner tam bir fiyat performans çeliğidir. Tokluğunun da yüksek oluşu kırılmasının da önüne geçmektedir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
          Sleipner çelik sertliği, kabul gören Rockwell ölçeğine göre 61-64 HCR arasında yer alır. Bu alandaki sertlik değerleri üreticinin kullandığı ısıl işlemlere göre değişiklik gösterebilir. Sertlik derecesi özellikle 60 HCR ve üzeri olan çelikler sert çelik olarak kabul edilir. Çeliklerin sertlik oranları kırılganlık ile doğru orantılıdır. Bir çeliğin sertliğini arttıran karbon aynı zamanda çeliğin kırılganlığını da arttırabilir. Bu nedenle çelik imalatında alaşım içerisindeki karbon oranları kadar ısıl işlemlerin niteliği de önemlidir. İmal ettiği ve bıçaklarında kullandığı çeliklerde her zaman kaliteye önem veren Atlas Bıçak, hem sertlik hem de sağlamlık bakımından iyi bir kullanım sunan Sleipner çelikler ile kullanıcılarına hizmet sağlar. Sleipner çelik aynı zamanda yarı paslanmaz bir çeliktir.  Aşınma direnci ve tokluk ile de sizlere üstün nitelikli bir kullanım sunan çelik, bıçaklarda yüksek keskinlik ve dayanıklılık ile uzun süreli bir kullanım sunar. Bull Knife markası olarak bu nitelikleri kendi sanatımızla birleştirerek sizlere en iyi bıçağı sunmak üzere hizmetinizdeyiz.
Türkiye'nin Özel Üretim El Yapımı Bıçak Alışveriş Merkezi © Copyright 2019 - 2022 ( All Right Reserved )
Sitemizde bulunan tüm görseller ürün bilgilerin tüm hakları saklıdır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.