Askeri Bıçak Nedir

        
Bu bıçak türleri zorlu saha koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır. Genellikle paslanmaz çelikten yapılırlar ve darbelere karşı dirençli olacak şekilde tasarlanırlar. Askeri personellerin saha operasyonlarında güvenilir bir araç olarak kullanılırlar. Dayanıklılık, işlevsellik, keskinlik gibi özellikleri ile ön plana çıkarlar.

Askeri bıçaklar özellikle askerlerin sahada çeşitli görevlerini yerine getirirken kullandığı bıçaklardır. Bunun haricinde uzun süreli kamp ve dağcılık faaliyetleri sırasında da kişiye kolaylık sağlar. Barınak yapma konusunda ve yiyeceklerin hazırlanması sırasında önemli bir araç görevini alır. Kısacası askeri bıçaklar sivil kullanım için de mevcuttur ve yaygın olarak tercih edilir.

Bullknife olarak her türlü ihtiyaca uygun şekillerde tasarlanmış farklı modeller ve boyutlarda bıçak tasarımları yapıyoruz. En zorlu koşullarda bile güvenilirlik ve keskinliği bir arada yaşamak için askeri bıçak edinebilirsiniz. Profesyonel askeri bıçaklarımız ile hayatta kalma becerilerinizi geliştirip her an için hazırlıklı olun.

Askeri Bıçak Özellikleri
Askeri bıçak özellikleri firmadan firmaya göre değişiklik gösterebilir. Firmalar da müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına göre tasarımlara ekleme, çıkarma yapabilirler. Müşteriler alacakları firmanın askeri bıçaklarının spesifik özelliklerini inceleyerek kendilerine en uygun seçeneği edinebilirler. Bullknife olarak sizlere tavsiye edebileceğimiz askeri bıçakların özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 
  • Sleipner yarı paslanmaz çelikten yapılır. Çeşitli alternatifleri bulunmakla birlikte paslanmaz çelik n690 paslanmaz en ideal tercih olabilir.
  • Kabza kısmı kompakt yapıdadır. (Renk ve model tercihinize göre imalat yapılmaktadır).
  • Kılıf olarak genellikle Kydex kullanılır fakat tercihe göre değişiklik gösterebilir.
  • Arazi şartlarına karşı uyumludur ve sağlam yapıdadır.
 

Askeri Bıçak Fiyatları

Askeri bıçak fiyatları firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Bunun haricinde kişilerin özel olarak istedikleri eklemeler ile fiyatlarda değişmeler olabilmektedir. Bu nedenle net bir fiyat vermek mümkün değildir. Bıçağın yapımında kullanılan malzemenin kalitesi fiyatlandırmada doğrudan etkili faktörler arasındadır.

Askeri bıçak maliyetleri genel olarak geniş aralıklarda değişebilir. İhtiyaçlarınıza özel olarak bütçenizi tasarlayarak doğru bıçağı seçebilirsiniz. Bullknife olarak yüksek kaliteli bıçaklar tasarlarken bütçenize uygun seçenekleri de sizlere sunuyoruz. Müşterilerimize özel olarak farklı satın alma seçenekleri mevcuttur. Çevrimiçi mağazamız aracılığıyla kolaylıkla sipariş verebilir ve ödeme seçenklerinden yararlanabilirsiniz.

Bullknife bıçakları, cesaretinizi besleyerek size güç veren yol arkadaşlarıdır. Bizimle birlikte maceralarınızda sınırlarınızı aşın. Zorlu koşullarda bile performansınızı en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

03.08.2023

Türkiye'nin Özel Üretim El Yapımı Bıçak Alışveriş Merkezi © Copyright 2019 - 2022 ( All Right Reserved )
Sitemizde bulunan tüm görseller ürün bilgilerin tüm hakları saklıdır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.