Ağır Hizmet Bıçağı Nedir

 

Ağır hizmet bıçakları, genellikle dayanıklılığı ve keskinliği ile bilinir. Yoğun işler için tasarlanan bu bıçaklar profesyonel mutfaklardan ticari ortamlara kadar zorlu olan çoğu yerde kullanılabilir. Bu tür bıçakların doğru kullanılması ve bakımının yapılması oldukça önemlidir. Bıçağın keskinliğini korumak için düzenli olarak bileyleme yapılması, uygun şekilde temizlenmesi gerekir.

Üstün kalite ile işlerinize güç katmak için Bullknife sizin yanınızda. Araç gereçlerinizin en önemli parçası haline gelecek ağır hizmet bıçağı profesyonelliği beraberinde getirir. Bullknife ağır hizmet bıçakları ile kendinizi güce ve keskinliğe teslim edebilirsiniz.

Ağır Hizmet Bıçağı Özellikleri

Ağır hizmet bıçağı özellikleri geniş yelpazeli olmakla birlikte kişiye özel olarak tasarlanabilir. Zorlu kesme işlemlerine dayanabilecek kadar sağlam ve dayanıklı modellerdir. Genellikle askeri alanlarda kurtarıcınız olmakla birlikte sizi yarı yolda bırakmayacak kendinize özel bir bıçağınız olsun isterseniz Bullknife olarak tavsiye edebileceğimiz kaliteli ağır hizmet bıçaklarımız mevcuttur. Ürünün teknik özellikleri şu şekilde sıralanabilir:
  • Sleipner yarı paslanmaz çelikten yapılır. (N690 paslanmaz ya da paslanma konusunu sorun etmeyen kişiler karbon çelikleri tercih edebilir.)
  • Kabza kısmı kompakt yapıdadır. (Kabza olarak bakım istemeyen, kırılmayan, ısıdan ve nemden etkilenmeyen kompakt lamine önerilir.)
  • Sertliği 60 Hrc olarak ayarlıdır.
  • Tam boyu 25 cm’dir.
  • Kılıf Kydex’tir.

Bu özelliklerin yanında Bullknife’ın müşterilerine özel ömür boyu garanti fırsatı sunduğunu belirtmek isteriz. Ürünlerimizi tercih eden tüm müşterilerimiz diledikleri zaman gönderip bakım, bileyleme gibi durumlari ücretsiz olarak yaptırabilirler.
Bullknife ağır hizmet bıçakları ile hayatınızın kahramanı olabilirsiniz. Gücü ve performansı anında hissetmek için ailemiz katılın ve zorlu kesme işlemlerinizde bile ustaca iş çıkarmanın tadına varın.


Ağır Hizmet Bıçağı Fiyatları

Ağır hizmet bıçağı fiyatları pek çok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Özellikle kişiye özel ekstra tasarımlarda bıçakların fiyatları artacak ya da azalacaktır. Firmalar kendilerine özgü bir fiyat listesi hazırlayabilir. Bu nedenle sizlere net bir fiyat vermek pek mümkün değildir.

Çoğu ağır hizmet bıçakları özel el işçiliğiyle üretilir ve detaylara özen gösterilir. Bu durumda müşteriye sunulan fiyatlarda artış gözlenebilir. Tek başına satılan bıçaklar olduğu gibi set halinde satılan bıçaklar da mevcuttur. Piyasada bulunan geniş ürün yelpazesi ve modeller nedeniyle fiyatlarda farklılıklar olacaktır. Bütçenize, kullanım amacınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun modelleri seçmek sizin elinizde.

Bullknife, kalite ve performansı bir araya getirirken fiyat konusunda da müşterilerini düşünmeye devam ediyor. Size güç, keskinlik ve başarıyı bir arada sunuyoruz. Hayattaki limitlerinizi bizimle birlikte zorlamaya var mısınız?
 

08.08.2023

Türkiye'nin Özel Üretim El Yapımı Bıçak Alışveriş Merkezi © Copyright 2019 - 2022 ( All Right Reserved )
Sitemizde bulunan tüm görseller ürün bilgilerin tüm hakları saklıdır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.